System zarządzania kancelarią prawną LegallyCRM

System LegallyCRM powstał z potrzeb kancelarii odszkodowawczych, realizując większość potrzeb związanych z zarządzaniem procesem obsługi roszczeń.

System dla kancelarii prawnych

W pełni responsywny, nowoczesny system zarządzania kancelarią prawną.

  • Bezpieczeństwo - Klient ma możliwość instalacji systemu na serwerze 4B Systems lub własnym serwerze. Zapewniamy bepieczeństwo systemu i stale rozwijamy metody autoryzacji.
  • Aktualizacja w abonamencie - wraz z miesięcznym abonamentem Klient otrzymuje aktualizacje funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz serwis.
  • Oprogramowanie webowe - dostęp do systemu możliwy jest z przeglądarki internetowej z każdego miejsca.

Funkcjonalności systemu dla kancelarii

Zobacz jakie funkcjonalności oferuje system LegallyCRM?

Najczęstsze pytania

Przeczytaj najczęstsze pytania naszych Klientów dotyczące systemu LegallyCRM.

Jak zapewniacie bezpieczeństwo i poufność danych?

Mając na uwadze bezpieczeństwo i poufność danych naszych Klientów stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jeżeli mimo to Klient ma obawy związane z danymi, system może zostać zainstalowany na serwerze Klienta. System bezpieczeństwa podlega szczególnej ochronie i stałej, bezpłatnej (w ramach abonamentu miesięcznego) aktualizacji.

Czy możliwe jest dostosowanie funkcjonalności systemu do potrzeb mojej kancelarii?

Każda kancelaria prawna ma inną specyfikę pracy, inny zakres usług, odmiennie realizuje proces obsługi sprawy. Z tego względu wielu naszych Klientów zgłasza potrzebę dostosowania oprogramowania do swoich potrzeb. W odróżnieniu do produktów firm konkurencyjnych jesteśmy elastyczni. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów dokonujemy zmian w systemie. Koszt prac dostosowawczych lub zaprogramowania nowych unikalnych funkcjonalności wynosi 200 zł brutto za godzinę pracy programisty.

Jaki jest koszt wdrożenia LegallyCRM?

System LegallyCRM wdrażamy na własnych serwerach lub serwerze wskazanym przez Klienta, będącym jego własnością lub wykupionym w firmie hostingowej. Koszt wdrożenia podstawowych wersji oprogramowania (bez zmian i indywidualnego programowania funkcji na potrzeby Klienta) waha się od 1000 do 3000 zł brutto.

Tomasz SochaPrezes zarządu 4B Systems sp. z o.o.

Jak możemy Ci pomóc?

Szukasz elastycznego i efektywnego systemu zarządzania kancelarią prawną, adwokacką, radcowską czy odszkodowawczą – poznaj nasze rozwiązanie.

Chcesz otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej?

Chcesz przekonać się jak działa LegallyCRM? Czy jest stabilny i funkcjonalny? Napisz do nas a otrzymasz dostęp do najszerszej demonstracyjnej wersji systemu.