Jak pomagamy w digitalizacji branży szkoleniowej

Narzędzia dla firm z branży szkoleniowej, służące podnoszeniu kwalifikacji pracowników i kontroli wdrożenia nowych procesów.

E-learning | Szkolenia online

Digitalizacjia branży szkoleniowej

Regularne prowadzenie szkoleń w firmie jest kluczowe dla rozwoju przedsiębiorstwa, jak i samych pracowników. To nie tylko okazja do poznania nowych zagadnień, ale też do usystematyzowania dotychczas zdobytej wiedzy i eliminacji ewentualnych błędów. Przed pandemią COVID wiele firm stawiało przede wszystkim na szkolenia stacjonarne, jednak restrykcje ograniczające spotkania zbiorowe wymusiło korzystanie z narzędzi zdalnych. Jak się okazało, rozwiązania IT w branży szkoleniowej doskonale się sprawdziły, a brak konieczności prowadzenia wydarzeń stacjonarnych okazał się wygodny i zredukował koszty logistyczne. To oczywiście tylko jeden z wielu przykładów, który pokazuje, jak ważne jest przeprowadzenie digitalizacji w działań szkoleniowych. Istotne jest nie tylko to, by prowadzący szkolenia miał kontakt z podopiecznymi, ale także by do przekazywanych treści można było powrócić w razie potrzeby powtórzenia materiału.

Problem: Jak przeszkolić zdalnie pracowników?

Rozwiązanie: Aplikacja szkoleniowa online

4B Systems przygotowuje aplikację, którą można zainstalować na telefonach służbowych oraz firmowych laptopach. W środku pracownicy znajdą moduły szkoleniowe, które zostaną uprzednio przygotowane i wgrane przez osobę odpowiedzialną za przeprowadzenie szkolenia. Zróżnicowanie tej aplikacji pozwoli zarówno zrealizować materiał szkoleniowy, jak również przeprowadzić egzamin sprawdzający wiedzę pracowników. Zawarte treści mogą być w dowolnym momencie powtórzone, co pomoże przy procesie wdrożeniowym nowych pracowników. Aplikacja cechować się będzie intuicyjnością, przejrzystością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ponadto możliwe będzie monitorowanie postępu w nauce i przypomnienie w momencie, gdy uczestnik nie wykona testu.

Korzyści.

Dzięki wdrożeniu aplikacji mobilnej dla szkolenia pracowników, firma zyska szereg korzyści, a najważniejsze z nich to:

Zacznij digitalizację dzisiaj

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej firmy. Bez tego dalszy rozwój może nie być możliwy. Zadzwoń do nas i omów swój projekt.

Digitalizacja branży szkoleniowej

Digitalizacja w branży szkoleniowej stwarza możliwości związane z usprawnieniem procesów komunikacyjnych i ujednolicenia wiedzy przekazywanej kursantom. Dzięki wdrożeniu oprogramowania umożliwiającego zdalne zarządzanie i prowadzenie szkoleń, możliwe jest wykorzystanie potencjału osoby prowadzącej szkolenie, a zarazem ograniczenie kosztów związanych z logistyką przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości usługi. Jeśli podmiot świadczy usługi dla więcej niż jednego przedsiębiorstwa, warto rozważyć wdrożenie narzędzi, które posłużą do zarządzania relacjami z poszczególnymi klientami.

Software house 4B Systems świadczy szeroki zakres usług związanych z digitalizacją w branży szkoleniowej. Podstawą jest stworzenie kompletnej i responsywnej strony internetowej. Może ona pełnić rolę wizytówki – tzw. one pager – jak również zostać rozbudowana o dodatkowe zakładki i funkcjonalności. Z powodzeniem przygotujemy programy zgodne z oczekiwaniami naszych klientów, które posłużą zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dysponujemy także szeregiem sprawdzonych rozwiązań, które pomogą w obsłudze klientów kontaktujących się telefonicznie, poprzez media społecznościowe lub chatbota.

Programowanie dla Twojego biznesu

Programowanie aplikacji webowych i mobilnych.

Tomasz Socha | CEO

Tomasz Socha | CEO

„Niezależnie czy szukasz gotowego rozwiązania SaaS, czy chcesz zlecić nowy projekt.”