Postaw na sprawdzone technologie

Projekty naszych Klientów wykonujemy w technologiach zapewniających trwałość, bezpieczeństwo i niskie koszty utrzymania.

Używamy kilkunastu technologii. Codziennie

Pracujemy z wykorzystaniem kilkunastu technologii front-endowych i back-endowych. Programujemy rozwiązania desktopowe i mobilne. Przeczytaj więcej o niektórych z używanych przez nas technologii.

Wybór technologii jest kluczowy dla projektu

Dobór odpowiedniej technologii dla Twojego projektu jest kluczowy dla jego dalszego rozwoju i kosztów utrzymania.

Technologię dla Twojego projektu wskazujemy kierując się poniższymi warunkami:

Technologie webowe

Poznaj popularne technologie webowe, na których tworzymy rozwiązania dla naszych Klientów.

HTML

HTML (Hypertext Markup Language) to standardowy język znaczników wykorzystywany do tworzenia stron internetowych. HTML definiuje strukturę strony internetowej, określając, jakie elementy strony powinny być wyświetlane i jak powinny być ze sobą powiązane.

Charakterystyka HTML:

PHP

To jedna z najbardziej podstawowych technologii używanych do kodowania aplikacji webowych i stron www. PHP powstał w 1994 r. i jest nadal rozwijany (obecnie, w 2023 r. mamy już dostępną wersję 8.X). PHP służy do obsługi programów pracujących w trybie graficznej, ale pozwala też na obsługę danych z poziomu wiersza poleceń.

Charakterystyka PHP:

Java Script

JavaScript to skryptowy język programowania, który jest wykorzystywany do tworzenia dynamicznych stron internetowych oraz aplikacji internetowych.

Charakterystyka Java Script:

MySQL

To najpopularniejszy system zarządzania bazą danych. Powszechnie używany w aplikacjach webowych, cześć środowiska określanego jako LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP). MySQL powstał w 1995 r. Służy do zarządzania relacyjną bazą danych (taką, w której poszczególne dane są przechowywane w różnych tabelach, które można łączyć ze sobą w różny sposób). Skrót SQL oznacza Structured Query Language.

Charakterystyka MySQL:

Python

Python to wysokopoziomowy, interpretowany język programowania ogólnego przeznaczenia, który cechuje się prostotą, czytelnością i efektywnością. Jest on powszechnie wykorzystywany do tworzenia różnego rodzaju programów, od prostych skryptów do zaawansowanych aplikacji webowych, naukowych i analizy danych. Python jest również często wykorzystywany w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Charakterystyka Python:

PostgreSQL

PostgreSQL to zaawansowany system zarządzania relacyjnymi bazami danych, który cechuje się wydajnością, niezawodnością i skalowalnością. Jest to wolnodostępne oprogramowanie open-source, które umożliwia zarządzanie dużymi ilościami danych oraz zapewnia wiele zaawansowanych funkcji, takich jak transakcyjność, zgodność z ACID, obsługę indeksów pełnotekstowych i geograficznych oraz wiele innych. PostgreSQL jest często wykorzystywany w aplikacjach internetowych, biznesowych i naukowych.

Charakterystyka PostgreSQL:

Symfony

Symfony to framework (platforma programistyczna), dostarczający gotowe biblioteki i komponenty do określenia struktury i mechanizmów działania programowanej aplikacji. Symfony oparty jest o PHP i dostępny open sourcowo. Charakteryzuje się szybkością działania, elastycznością i łatwością rozbudowy. Wykorzystywany w Joomla, PrestaShop, BlaBlaCar.com, SalesWizard.pl.

Charakterystyka Symfony:

CodeIgniter

CodeIgniter to podobnie jak Symfony framework PHP, charakteryzujący się mniejszą złożonością, posiadający bardzo bogatą dokumentację, nie wymagający dodatkowej konfiguracji. Kompatybilny z różnymi wersjami PHP. CodeIgniter stanowił podstawę dla wytworzenia innego frameworka – Laravel. CodeIgniter charakteryzuje się również dużą szybkością działania. CodeIgniter zastosowaliśmy w naszych projektach LegallyCRM.pl, SolarCRM.pl oraz MLMseed.pl.

Charakterystyka CodeIgniter:

Laravel

Jeden z frameworków PHP, powstały w 2011 r. Charakteryzuje się pewną elegancją i prostotą, wykorzystując wzorzec Model View Controller (zakłada podział aplikacji na model, widoki użytkownika i kontroler). Laravel jest jednym z najpopularniejszych frameworków, cenionym przez programistów za intuicyjność i szybkość działania.

Charakterystyka Laravel:

Vue JS

Vue JS jest biblioteką JavaScript, pozwalającą tworzyć aplikacje webowe w oparciu o model Model-View View Model (MVVM). Charakteryzuje się bogatą bazą dodatków i funkcji, pomocnych w programowaniu front-endowym. Często traktowany jako alternatywa dla Angulara i Reacta, będący też od nich dużo szybszym. Vue JS działa na licencji open sourcowej. Vue JS używany jest w naszym SaaS SalesWizard.pl oraz LegalyCRM.pl.

Charakterystyka Vue JS:

Bootstrap

Framework CSS-owy powstały w 2010 r., stworzony przez programistów Twittera, wykorzystywany do front-endowego kodowania interfejsów graficznych aplikacji webowych.

Charakterystyka Bootstrap:

Node JS

Node.js to platforma programistyczna do tworzenia aplikacji serwerowych w języku JavaScript. Node.js pozwala na uruchamianie kodu JavaScript po stronie serwera, co umożliwia tworzenie skalowalnych i wydajnych aplikacji sieciowych oraz aplikacji typu „real-time”.

Charakterystyka Node JS:

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) to język arkuszy stylów stosowany do opisywania sposobu wyświetlania dokumentów HTML i XML. CSS pozwala na oddzielenie treści od prezentacji, dzięki czemu umożliwia tworzenie bardziej złożonych i elastycznych stron internetowych

Charakterystyka CSS:

Nie wiesz od czego zacząć? Skonsultuj projekt!

Planujesz uruchomić startup w internecie, a może chcesz zdigitalizować swoją firmę? Niezależnie jakie stawiasz sobie cele, możesz nam powierzyć swój projekt. Skontaktuj się z nami i skonsultuj bezpłatnie. 

Technologie mobilne

Poznaj popularne technologie mobilne, które służą nam do tworzenia aplikacji mobilnych.

Flutter

Flutter jest technologią Google’a, pozwalającą tworzyć aplikacje mobilne dla obu najpopularniejszych systemów mobilnych – iOS i Androida. Stale zdobywa popularność dzięki praktycznie identycznem odwzorowaniu aplikacji na obu platformach. Kładzie duży nacisk na spójność graficzną i szybkość pracy aplikacji mobilnych, nie ustępując w tym względzie aplikacjom natywnym. Flutter posiada otwarty kod źródłowy, powstał w 2015 r.

Charakterystyka Flutter:

Kotlin

Język programowania rozwijany przez zespół programistów JetBrains, używany do budowania aplikacji mobilnych na platformie iOS i Android. Opiera się o środowisko Java. Popularne serwisy działające na Kotlin to Pinterest, Netflix, Uber, Trello, Evernote.

Charakterystyka Kotlin:

React Native

React Native to platforma programistyczna wspierana i rozwijana przez Facebook’a, stworzony do przyspieszenia pracy nad stworzeniem aplikacji mobilnych. Wspiera obie platformy iOS oraz Android, co pozwala na utrzymanie jednego kodu dla obu tych platform.

Charakterystyka React Native: