Postaw na sprawdzone technologie

Projekty naszych Klientów wykonujemy w technologiach zapewniających trwałość, bezpieczeństwo i niskie koszty utrzymania.

Używamy kilkunastu technologii. Codziennie

Pracujemy z wykorzystaniem kilkunastu technologii front-endowych i back-endowych. Programujemy rozwiązania desktopowe i mobilne. Przeczytaj więcej o niektórych z używanych przez nas technologii.

Wybór technologii jest kluczowy dla projektu

Dobór odpowiedniej technologii dla Twojego projektu jest kluczowy dla jego dalszego rozwoju i kosztów utrzymania.

Technologię dla Twojego projektu wskazujemy kierując się poniższymi warunkami:

Technologie webowe

Poznaj popularne technologie webowe, na których tworzymy rozwiązania dla naszych Klientów.

PHP

To jedna z najbardziej podstawowych technologii używanych do kodowania aplikacji webowych i stron www. PHP powstał w 1994 r. i jest nadal rozwijany (obecnie, w 2023 r. mamy już dostępną wersję 8.X). PHP służy do obsługi programów pracujących w trybie graficznej, ale pozwala też na obsługę danych z poziomu wiersza poleceń.

Charakterystyka PHP:

MySQL

To najpopularniejszy system zarządzania bazą danych. Powszechnie używany w aplikacjach webowych, cześć środowiska określanego jako LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP). MySQL powstał w 1995 r. Służy do zarządzania relacyjną bazą danych (taką, w której poszczególne dane są przechowywane w różnych tabelach, które można łączyć ze sobą w różny sposób). Skrót SQL oznacza Structured Query Language.

MySQL wykorzystasz do:

Symfony

Symfony to framework (platforma programistyczna), dostarczający gotowe biblioteki i komponenty do określenia struktury i mechanizmów działania programowanej aplikacji. Symfony oparty jest o PHP i dostępny open sourcowo. Charakteryzuje się szybkością działania, elastycznością i łatwością rozbudowy. Wykorzystywany w Joomla, PrestaShop, BlaBlaCar.com, SalesWizard.pl.

Symfony wykorzystasz do:

CodeIgniter

CodeIgniter to podobnie jak Symfony framework PHP, charakteryzujący się mniejszą złożonością, posiadający bardzo bogatą dokumentację, nie wymagający dodatkowej konfiguracji. Kompatybilny z różnymi wersjami PHP. CodeIgniter stanowił podstawę dla wytworzenia innego frameworka – Laravel. CodeIgniter charakteryzuje się również dużą szybkością działania. CodeIgniter zastosowaliśmy w naszych projektach LegallyCRM.pl, SolarCRM.pl oraz MLMseed.pl.

CodeIgniter wykorzystasz do:

Laravel

Jeden z frameworków PHP, powstały w 2011 r. Charakteryzuje się pewną elegancją i prostotą, wykorzystując wzorzec Model View Controller (zakłada podział aplikacji na model, widoki użytkownika i kontroler). Laravel jest jednym z najpopularniejszych frameworków, cenionym przez programistów za intuicyjność i szybkość działania.

Laravel wykorzystasz do:

Vue JS

Vue JS jest biblioteką JavaScript, pozwalającą tworzyć aplikacje webowe w oparciu o model Model-View View Model (MVVM). Charakteryzuje się bogatą bazą dodatków i funkcji, pomocnych w programowaniu front-endowym. Często traktowany jako alternatywa dla Angulara i Reacta, będący też od nich dużo szybszym. Vue JS działa na licencji open sourcowej. Vue JS używany jest w naszym SaaS SalesWizard.pl oraz LegalyCRM.pl.

Vue JS wykorzystasz do:

Nie wiesz od czego zacząć? Skonsultuj projekt!

Planujesz uruchomić startup w internecie, a może chcesz zdigitalizować swoją firmę? Niezależnie jakie stawiasz sobie cele, możesz nam powierzyć swój projekt. Skontaktuj się z nami i skonsultuj bezpłatnie. 

Technologie mobilne

Poznaj popularne technologie mobilne, które służą nam do tworzenia aplikacji mobilnych.

Flutter

Flutter jest technologią Google’a, pozwalającą tworzyć aplikacje mobilne dla obu najpopularniejszych systemów mobilnych – iOS i Androida. Stale zdobywa popularność dzięki praktycznie identycznem odwzorowaniu aplikacji na obu platformach. Kładzie duży nacisk na spójność graficzną i szybkość pracy aplikacji mobilnych, nie ustępując w tym względzie aplikacjom natywnym. Flutter posiada otwarty kod źródłowy, powstał w 2015 r.

Flutter wykorzystasz do:

Kotlin

Język programowania rozwijany przez zespół programistów JetBrains, używany do budowania aplikacji mobilnych na platformie iOS i Android. Opiera się o środowisko Java. Popularne serwisy działające na Kotlin to Pinterest, Netflix, Uber, Trello, Evernote.

Kotlin wykorzystasz do:

React Native

React Native to platforma programistyczna wspierana i rozwijana przez Facebook’a, stworzony do przyspieszenia pracy nad stworzeniem aplikacji mobilnych. Wspiera obie platformy iOS oraz Android, co pozwala na utrzymanie jednego kodu dla obu tych platform.

React Native wykorzystasz do: