System CRM dla branży instalacyjnej

Fotowoltaika | Pompy ciepła | Klimatyzacja | Magazyny energii | Magazyny ciepła

Dlaczego warto wybrać SolarCRM dla Twojej firmy?

Sprzedajesz fotowoltaikę, pompy ciepła, magazyny energii, magazyny ciepła i klimatyzację? Szukasz kompleksowego rozwiązania od miesięcy? Zobacz dlaczego warto wybrać SolarCRM!

Pracujemy dla branży instalacyjnej/OZE

Tworzymy oprogramowanie dla firm z branży instalacyjnej od kilku lat. Obsługa procesu sprzedaży, montaży, reklamacji i serwisów – to nasza specjalność.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest kluczowe dla każdej firmy. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

Elastyczność

W zależności od Twoich preferencji, możemy zapewnić serwer dla Twojego systemu CRM, lub zainstalować system na wskazanym serwerze, którego jesteś właścicielem.

Rozwój i serwis

Zapewniamy możliwość rozbudowy i modyfikacji systemu odpowiadając na zapotrzebowanie Twojej firmy.

Wdrożenie i szkolenie

Wdrożymy system w Twojej firmie oraz przeprowadzimy szkolenie pracowników.

24/7 wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i helpdesk 24/7. Jeżeli masz problem z systemem – zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Użyteczność i funkcjonalności systemu

SolarCRM rozwiązuje problemy firm związane z zarządzaniem leadami, kontaktem z potencjalnym klientem, ofertowaniem i zawieraniem umów oraz rozliczeniem sieci sprzedaży.

Warianty licencji

Możesz wybrać wariant licencji korzystniejszy dla Twojej organizacji – licencję wieczystą lub abonament rozliczany za każdego użytkownika systemu.

Nie wiesz jak zacząć digitalizację swojej firmy?

Prowadzisz firmę instalacyjną i nie wiesz jak poprawnie wdrożyć system CRM w swojej organizacji? Masz problem z handlowcami i pracownikami aby wdrożyć ich w nowe rozwiązanie? Od miesięcy szukasz optymalnego rozwiązania? Skonsultuj z nami procesy realizowane przez Twoją firmę. Wdrożymy oprogramowanie kompleksowo łącznie z przeszkoleniem pracowników Twojej organizacji.

Funkcjonalności SolarCRM

Zapoznaj się z funkcjonalnościami systemu dla branży instalacyjnej i OZE (fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji).

Kalkulator ofertowy

W systemie dla fotowoltaiki SolarCRM wygeneruesz ofertę dla Klienta na podstawie kalkulatora ze zdefiniowanymi parametrami, takimi jak: rodzaj, moc, producent modułu PV, producent falownika, dobierzesz optymalizatory, zakres ochrony przeciwpożarowej, parametry instalacji – okablowanie, umiejscowienie instalacji, wprowadzisz inne specyficzne dane dotyczące oferty.

Generator wzorców umów

Nie musisz każdorazowo wypełniać umowy dla każdego Klienta. System sam wygeneruje wzorzec umowy i wyśle do Klienta wraz z linkiem do strony oferty www.

Ofertowanie online

Efektem kalkulacji ceny jest strona ofertowa online, którą prześlesz wprost z systemu do potencjalnego Klienta. Klient może z poziomu strony www zapoznać się z opisem Twojej firmy i specyfikacją instalacji. Jeżeli zdecyduje się na zakup może zadzwonić do Ciebie, napisać maila lub rozpocząć podpisywanie umowy elektronicznie.

CRM do komunikacji

SolarCRM to również w pełni funkcjonalny system zarządzania relacjami z Klientem. Możesz statusować swoje sprawy, nadawać zadania użytkownikom systemu, kontrolować terminy, zbierać kolekcje dokumentów w danej sprawie.

5/5

Polecamy!

"Nasi Przedstawiciele chcą sprzedawać na takim systemie. Szukaliśmy optymalnego rozwiązania dla Naszej Firmy, które spełni oczekiwania zarówno Pracowników w terenie jak i w biurze. SolarCRM spełnił te oczekiwania. To bardzo nowoczesne rozwiązanie pozwalające uprościć procesy oraz zaoszczędzić czas."
Daniel Wielgus
Prezes Zarządu SunProEnergy.pl

Wybierz Plan subskrypcji dostosowany do Twoich potrzeb

Uruchom oprogramowanie LegallyCRM w swojej kancelarii w abonamencie lub licencji wieczystej. Wybór opcji należy do Ciebie.

Standard

99,00 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Premium

199,00 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Standard

1069,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Premium

2149,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Szukasz indywidualnego wdrożenia systemu w Twojej firmie?

Chcesz zlecić unikalne modyfikacje systemu lub wdrożyć system CRM w licencji wieczystej?

Pytania i odpowiedzi

Na jakim serwerze będzie zainstalowany mój system CRM?

W zależności od wybranego Planu subskrypcji, system CRM może zostać zainstalowany na Twoim lub naszym serwerze. W oby przypadkach przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa danych i zabezpieczenia serwera.

Chciałbym zlecić dodatkowe modyfikację systemu do moich potrzeb

Wykonanie dedykowanych modyfikacji systemu SolarCRM aby spełniał Twoje potrzeby jest oczywiście możliwe. W oparciu o ustalenia i oczekiwania wyceniamy czas i budżet modyfikacji.

Jaki jest koszt wdrożenia systemu SolarCRM w wersji bez modyfikacji?

Cena wdrożenia systemu zależna jest od wersji licencji jaką wybierasz dla swojej firmy (licencja wieczysta czy abonament). Poza ceną wdrożenia, w zależności od wybranej opcji licencji, opłacasz miesięczny abonament zależny od liczby użytkowników lub jednorazową opłatę licencji wieczystej. Możesz również skorzystać z pakiety szkoleń i wsparcia helpdesk, które są wyceniane dodatkowo.

Czy otrzymam podpis elektroniczny w oprogramowaniu?

Usługa podpisu elektronicznego online świadczona jest przez usługodawców zewnętrznych, np. Autenti lub Pergamin. Jeżeli chcesz aby podpis elektroniczny został zaimplementowany w systemie, skontaktuj się ze sprzedawcą tej usługi i wykup odpowiedni pakiet. Integracja usługi w systemie SolarCRM odbywa się bezpłatnie.

Dlaczego system CRM z ofertowaniem podniesie Twoją sprzedaż nawet o 30%?

Branża fotowoltaiki i branża instalacyjna (pompy ciepła, klimatyzacji) przeżywały od 2020 r. bujny rozwój. Wiele firm nadal nie pracuje na profesjonalnych narzędziach, które mogą wzmocnić pozycję rynkową. Jaki system dla fotowoltaiki wybrać? Odpowiadając na potrzeby rynku przygotowaliśmy system, który spełnia szereg potrzeb instalatorów z branży OZE. SolarCRM to połączenie systemu CRM sprofilowanego pod fotowoltaikę z kalkulatorem oferty i systemem ofertowania online. Klienci mogą podpisywać umowy zdalnie, z wykorzystaniem platformy podpisów elektronicznych. Osoby zarządzające firmą uzyskają również użyteczne narzędzie do kontroli efektywności pracy działu handlowego. W module Ofert odnajdziesz informacje o wszystkich przygotowanych do tej pory ofertach oraz ich skuteczności.