Oprogramowanie dla sprzedaży dla bezpośredniej

Konto dystrybutora | Linki referencyjne | Sklep online | Rozliczenia prowizji

Dlaczego warto wybrać MLMseed dla Twojej firmy?

Niezależnie czy już sprzedajesz swoje produkty ub usługi poprzez terenową sieć sprzedaży rozliczaną od efektu, czy też dopiero zaczynasz, postaw na sprawdzone rozwiązania informatyczne, które zapewnią stabilny rozwój Twojej firmy. Przeczytaj dlaczego warto wybrać MLMseed.

Pracujemy dla branży MLM od wielu lat

Tworzymy oprogramowanie dla firm opierających swoją sprzedaż o struktury wielopoziomowe od wielu lat. Odszkodowania, kosmetyki, suplementy, fotowoltaika. Możesz nam zaufać.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest kluczowe dla każdej firmy. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

Elastyczność

W zależności od Twoich preferencji, możemy zapewnić serwer dla Twojego systemu CRM, lub zainstalować system na wskazanym serwerze, którego jesteś właścicielem.

Rozwój i serwis

Zapewniamy możliwość rozbudowy i modyfikacji systemu odpowiadając na zapotrzebowanie Twojej firmy.

Wdrożenie i szkolenie

Wdrożymy system w Twojej firmie oraz przeprowadzimy szkolenie pracowników.

24/7 wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i helpdesk 24/7. Jeżeli masz problem z systemem – zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Użyteczność i funkcjonalności systemu

MLMseed obsługuje szereg procesów. Zamówienia, reklamacje, płatności online, linki referencyjne, sklep online i rozliczenia prowizji sieci sprzedaży. To tylko niektóre z dostępnych funkcji.

Warianty licencji

Możesz wybrać wariant licencji korzystniejszy dla Twojej organizacji – licencję wieczystą lub abonament rozliczany za każdego użytkownika systemu.

Nie wiesz jak zacząć digitalizację swojej firmy?

Dopiero otwierasz swój pierwszy biznes w MLM? A może chcesz zmienić istniejący system na MLMseed? Masz pytania? Zadzwoń do nas i skonsultuj bezpłatnie.

Funkcjonalności MLMseed

Zapoznaj się z funkcjonalnościami oprogramowania do sprzedaży usługi produktów w modelu MLM.

Panel administratora

To najważniejsza część systemu. Tutaj dodajesz produkty, plan marketingowy, zasady zwolnienia prowizji. Masz dostęp do zarządzania zamówieniami, wysyłkami, naliczaniem rabatów i promocji na produkty i usługi. Możesz też prowadzić wewnętrzny blog i komunikację czatową z handlowcami.

Obsługa zamówień

Moduł obsługi zamówień – obsługa płatności, zmiana statusu zamówień, zwroty, reklamacje i wysyłki.

Linki referencyjne

Twoi handlowcy mogą popularyzować sklep online oraz sprzedaż w modelu MLM posiadając linki referencyjne do sklepu i stron rekrutacyjnych landing page. Za polecenia i sprzedaż mogą otrzymywać prowizje.

Panel użytkownika

Dostęp dla Twoich handlowców. Użytkownicy mają możliwość składania zamówień online, polecania nowych osób do struktury sprzedaży i promowania sklepu online dzięki linkom referencyjnym.

Sklep online

Twoje produkty i usługi oferowane w sieci MLM możesz sprzedawać także w internecie dzięki sklepowi online. Ze sklepu mogą korzystać także Twoi handlowcy.

Plan marketingowy

Kodujemy indywidualne plany marketingowe, tak aby algorytm MLMseed wyliczył prowizje należne Twoim handlowcom.

Wybierz Plan subskrypcji dostosowany do Twoich potrzeb

Uruchom oprogramowanie MLMseed w swojej firmie w abonamencie lub licencji wieczystej. Wybór opcji należy do Ciebie.

Standard

69 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Premium

99,00 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Standard

745,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Premium

1069,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Szukasz indywidualnego wdrożenia systemu w Twojej firmie?

Chcesz zlecić unikalne modyfikacje systemu lub wdrożyć system CRM w licencji wieczystej? Masz dużą strukturę sprzedaży i chcesz ustalić indywidualne wdrożenie?

Pytania i odpowiedzi

Czym jest multi-level-marketing?

Coraz więcej produktów i usług sprzedawanych jest w modelu multilevel marketingu – marketingu wielopoziomowego. MLM to doskonała metoda do taniej dystrybucji produktów i usług oraz pozyskania sieci sprzedaży wynagradzanej od sukcesu. To powoduje, że rynek MLM rośnie rok do roku. Jak znaleźć optymalne rozwiązanie webowe dla własnej firmy? Umów się na prezentację MLMseed i zapoznaj się z naszym systemem. Dowiesz się więcej co możemy zaoferować Twojej firmie.

 
Czy mogę zamówić unikalny interfejs (layout) strony sklepu?

W ramach wdrożenia oprogramowania oferujemy standardowy layout sklepu online. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać coś bardziej unikalnego – możesz zlecić wdrożenie unikalnej grafiki lub innego szablonu strony sklepu.

Jaki jest koszt wdrożenia systemu MLMseed?

Cena wdrożenia systemu zależy od wybranej formy licencyjnej. W przypadku instalacji na serwerze zewnętrznym cena jest wyższa. Dodatkowo cena wdrożenia wzrośnie w przypadku gdy zamówisz unikalne modyfikacje (zmiana layoutu strony sklepu online lub systemu). Aby poznać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i organizacji, skontaktuj się z nami.