System CRM dla Twojej kancelarii prawnej

Obieg dokumentacji | Zadania | Czas pracy | Raportowanie | Sprawy

Dlaczego warto wybrać LegallyCRM dla Twojej kancelarii?

Poszukujesz systemu CRM dla Twojej kancelarii? Przeczytaj co wyróżnia LegallyCRM od innych programów dla kancelarii i dlaczego warto wybrać nasze oprogramowanie.

Pracujemy dla kancelarii

Tworzymy oprogramowanie dla kancelarii prawnych, windykacyjnych i odszkodowawczych od 8 lat. Znamy problemy branży i wciąż udoskonalamy procesy, które ma obsługiwać system CRM.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest kluczowe dla każdej kancelarii. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

Elastyczność

W zależności od Twoich preferencji, możemy zapewnić serwer dla Twojego systemu CRM, lub zainstalować system na wskazanym serwerze, którego jesteś właścicielem.

Rozwój i serwis

Zapewniamy możliwość rozbudowy i modyfikacji systemu odpowiadając na zapotrzebowanie kancelarii prawnych.

Wdrożenie i szkolenie

Wdrożymy system w Twojej kancelarii oraz przeprowadzimy szkolenie pracowników.

24/7 wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i helpdesk 24/7. Jeżeli masz problem z systemem – zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Użyteczność i funkcjonalności systemu

Nowoczesny layout systemu w połączeniu z wysoką funkcjonalnością modułów, dostępnych w każdej wersji oprogramowania, zapewnią Twojej kancelarii techniczne podstawy do dalszego rozwoju.

Warianty licencji

Możesz wybrać wariant licencji korzystniejszy dla Twojej organizacji – licencję wieczystą lub abonament rozliczany za każdego użytkownika systemu.

Nie wiesz jak zacząć digitalizację kancelarii?

Prowadzisz kancelarię od lat i nadal nie wybrałeś/aś odpowiedniego systemu do zarządzania relacjami z klientami, zadaniami, sprawami i obiegiem poczty? Masz pytania i obawy? Skontaktuj się z nami i bezpłatnie skonsultuj wdrożenie systemu CRM w Twojej kancelarii. Nie czekaj dłużej.

Opinie naszych Klientów z branży prawnej

Wybierz Plan subskrypcji dostosowany do Twoich potrzeb

Uruchom oprogramowanie LegallyCRM w swojej kancelarii w abonamencie lub licencji wieczystej. Wybór opcji należy do Ciebie.

Standard

99,00 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Premium

199,00 PLN

netto/użytkownik/miesięcznie

Standard

1069,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Premium

2149,00 PLN

netto/użytkownik/rocznie

Szukasz indywidualnego wdrożenia systemu w Twojej kancelarii?

Chcesz zlecić unikalne modyfikacje systemu i wdrożyć system CRM w licencji wieczystej?

Pytania i odpowiedzi

Na jakim serwerze będzie zainstalowany mój system CRM?

Ze względu na bezpieczeństwo danych oraz serwis systemu instalacja odbywa się wyłącznie na serwerach pewnych dostawców usług hostingowych. Gwarantuje to sprawne działanie systemu. Dzięki temu nie martwisz się o backup danych – serwis spoczywa na nas. Jeżeli jednak chcesz aby system został zainstalowany na Twoim lub wskazanym przez Ciebie serwerze, jest to również możliwe (jeżeli tylko serwer spełnia wymagania niezbędne dla sprawnego działania systemu CRM).

Czy możliwe jest dostosowanie systemu LegallyCRM do moich oczekiwań?

Oczywiście tak. W odróżnieniu od konkurencyjnych systemów dla prawników, umożliwiamy modyfikacje i dostosowanie systemu do potrzeb Twojej kancelarii. Jeżeli chcesz dokupić dodatkowe moduły lub zmodyfikować istniejące funkcjonalności jest to możliwe.

Jaki jest koszt wdrożenia systemu LegallyCRM?

Koszt wdrożenia systemu LegallyCRM zależy od miejsca instalacji. Jeżeli zdecydujesz się na nasz serwer koszt będzie niższy. Jeżeli chcesz poznać szczegółową ofertę dla Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. 

Czy mogę wykupić system na własność kancelarii?

Tak, jeżeli chcesz być właścicielem kodu źródłowego oprogramowania, możesz zamiast oferty abonamentowej wykupić licencję wieczystą. Taka licencja pozwala na samodzielną modyfikację kodu na własne potrzeby, jednak bez prawa do kopiowania i dalszej sprzedaży.   

Programowanie dla Twojego biznesu

Programowanie aplikacji webowych i mobilnych.

Tomasz Socha | CEO

Tomasz Socha | CEO

„Niezależnie czy szukasz gotowego rozwiązania SaaS, czy chcesz zlecić nowy projekt.”