Oprogramowanie CRM dla Twojej organizacji

Lejki sprzedaży | Obsługa leadów | Ofertowanie online | Generator umów | Obsługa zamówień | Kontrola należności | Podpis elektroniczny | Projekty

Dlaczego warto wybrać SalesWizard CRM dla Twojej firmy?

Intuicyjny system CRM w firmie to podstawa. Dzięki SalesWizard CRM zaprojektujesz i zautomatyzujesz szereg procesów w swojej organizacji – od obsługi leada, poprzez ofertowanie i zawieranie umów, kończąc na realizacji umów i płatnościach. Zobacz dlaczego warto wdrożyć SalesWizard CRM!

Tworzymy rozwiązania IT dla biznesu od kilkunastu lat

Tworzymy oprogramowanie typu CRM od kilkunastu lat. Współpracujemy z kilkoma branżami, tworząc dedykowane rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest kluczowe dla każdej firmy. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

Integracje API

Stale pracujemy nad rozwojem bazy integracji SalesWizard CRM z najpopularniejszymi rozwiązaniami. SMS, e-mail, Google, Facebook, Autenti to tylko niektóre z nich.

Rozwój i serwis

Zapewniamy możliwość rozbudowy i modyfikacji systemu odpowiadając na zapotrzebowanie Twojej firmy.

Wdrożenie i szkolenie

Wdrożymy system w Twojej firmie oraz przeprowadzimy szkolenie pracowników. Dostosujemy procesy realizowane przez system do potrzeb Twojej firmy.

24/7 wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i helpdesk 24/7. Jeżeli masz problem z systemem – zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Użyteczność i funkcjonalności systemu

Stale pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności. Większość z nich otrzymasz w każdym planie subskrypcyjnym.

Polski system

SalesWizard CRM to polski system CRM, tworzony przez programistów ze Śląska!

Nie wiesz jak zacząć digitalizację swojej firmy?

Wdrożenie oprogramowanie CRM w organizacji jest proste z naszą pomocą. Przeprowadzimy szkolenie Twojego zespołu oraz sparametryzujemy system tak aby spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli masz pytania i chcesz się dowiedzieć jak zacząć, napisz do nas lub zadzwoń!

Popularne funkcjonalności SalesWizard CRM

Zapoznaj się z najpopularniejszymi funkcjonalnościami oprogramowania SalesWizard CRM. Poznaj więcej funkcji na SalesWizard.pl!

Lejki nie tylko od sprzedaży

Używaj lejków do sortowania swoich kontaktów w zależności od procesu jaki realizujesz (sprzedaż, montaż, reklamacja, zamówienie, serwis). Dzięki lejkom obsługowym szybko uporządkujesz procesy w firmie i szybko zrezygnujesz ze zbędnego raportowania.

Generator umów i dokumentów

Korzystaj z zebranych danych kontaktów i ankiet klienckich aby tworzyć kodowane dokumenty. Nie trać czasu na wielokrotne tworzenie tych samych dokumentów, skoro możesz je stworzyć automatycznie!

Sklep wewnętrzny

Twórz wewnętrzną bazę produktów i usług aby tworzyć oferty i zamówienia. Określaj ceny, rabaty, zmieniaj masowo ceny produktów.

Projekty

Możesz tworzyć zestawy zadań i mikro zadań, grupować je w projekty, przypisywać do nich dokumenty, użytkowników i Twoich Klientów. Kontroluj opóźnienia i zadania w zleconych projektach.

Ofertowanie online

Ustandaryzuj proces ofertowania po to aby uzyskać większą kontrolę nad działem sprzedaży. Wiesz kiedy i jaka oferta wychodzi oraz czy potencjalny klient zapoznał się. z Twoją propozycją.

Obsługa zamówień

Twórz i konwertuj zamówienia z zaakceptowanych ofert. Nadawaj statusy zamówieniom, generuj płatności gotówkowe, przelewowe, płatności online i raty za sprzedane produkty lub usługi.

Podpisuj elektronicznie

Wykorzystuj integrację SalesWizard z Autenti, liderem podpisu elektronicznego w Polsce. Podpisuj dokumenty i umowy elektronicznie.

Automatyzuj procesy!

Automatyzacje i półautomatyzacje to <game changer> dla Twojej organizacji. Wykorzystuj proste automatyzacje do komunikacji SMS i e-mail, follow-upów ofert.

Poznaj opinie naszych Klientów

Co sądzą nasi Klienci o pracy w SalesWizard CRM? Poznaj opinie Użytkowników.

Wybierz Plan subskrypcji dostosowany do Twoich potrzeb

Uruchom oprogramowanie SalesWizard CRM w swojej firmie w abonamencie. Wybór Planu subskrypcji należy do Ciebie. Wypróbuj teraz – otwórz bezpłatne konto i testuj do woli!

Standardowy

69 PLN netto

użytkownik/miesięcznie

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Premium

89 PLN netto

użytkownik/miesięcznie

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Master

159 PLN netto

użytkownik/miesięcznie

Limity

Dostępne moduły

Dodatkowe moduły

Już wkrótce!

Wersje językowe

Standardowy

745 PLN netto

użytkownik/rocznie

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Premium

961 PLN netto

użytkownik/rocznie

Limity

Dostępne moduły

Wersje językowe

Master

1717 PLN netto

użytkownik/rocznie

Limity

Dostępne moduły

Dodatkowe moduły

Już wkrótce!

Wersje językowe

Szukasz indywidualnego wdrożenia systemu w Twojej firmie?

Chcesz zlecić unikalne modyfikacje systemu lub wdrożyć system CRM w licencji wieczystej? Masz dużą strukturę sprzedaży i chcesz ustalić indywidualne wdrożenie?

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest koszt wdrożenia SalesWizard CRM?

Uruchomienie systemu SalesWizard przeprowadzasz samodzielnie poprzez aktywację usługi w Panelu Subskrypcji Usług 4B Systems. Za konto nic nie płacisz, tak jak za wdrożenie wersji subskrypcyjnej systemu. Jeżeli chcesz abyśmy wdrożyli system w Twojej organizacji i dostosowali oprogramowanie do Twoich potrzeb, skontaktuj się aby uzyskać indywidualną wycenę.

Czy mogę uruchomić system na własnej domenie?

Już od Planu Premium masz możliwość uruchomić system na Twojej subdomenie lub domenie. W tym celu musisz przekierować rekord A domeny na nasz adres IP. Możesz także chcesz używać własnej nazwy nadawcy SMS oraz domeny e-mail.

Programowanie dla Twojego biznesu

Programowanie aplikacji webowych i mobilnych.

Tomasz Socha | CEO

Tomasz Socha | CEO

„Niezależnie czy szukasz gotowego rozwiązania SaaS, czy chcesz zlecić nowy projekt.”