Strona www restauracji z systemem zamówień online

Sprzedawaj jedzenie online bez prowizji % od sprzedaży.

Jaki system zamówień online wybrać?

Na rynku coraz więcej firm oferuje systemy zamówień online dla gastronomii. W okresie pandemii COVID w 2020 r. powstało wiele rozwiązań, które mogą znaleźć swoje zastosowanie. Przed wyborem odpowiedniego systemu warto zastanowić się nad jego kosztami. Czy na pewno prowizja 20-30% od pozyskanych tą drogą zamówień jest uczciwym rozwiązaniem? Czy nie lepiej postawić na własny marketing gastronomii i budować bazę klientów niezależną od dużych pośredników zamówień na rynku?

 

Dlaczego warto wybrać Foodeliver?

Pracujemy dla gastronomii

System zamówień online dla gastronomii rozwijamy od kilku lat. Stworzyliśmy oprogramowanie webowe umożliwiające publikacje własnej strony www i obsługę zamówień.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest kluczowe dla każdej restauracji. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

Rozwój i serwis

Foodeliver to system zamówień, który wciąż się rozwija. Poza obsługa zamówień oferujemyrównież funkcje marketingowe.

Wdrożenie i szkolenie

Wdrożymy stronę www i system zamówień wraz ze szkoleniem online Twoich pracowników.

24/7 wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i helpdesk 24/7. Jeżeli masz problem z systemem – zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Aplikacja mobilna dla restauratora do obsługi zamówień

Restauratorom zapewniamy także aplikację mobilną do obsługi i statusowania zamówień.

Nie wiesz jak zacząć digitalizację restauracji?

Prowadzisz restaurację, bar, sushi, burgerownię, pizzerię, kawiarnię, czy piekarnię? Nie wiesz jak zdigitalizować obsługę zamówień telefonicznych? Masz obawy, nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń do nas. Przeprowadzimy Cię przez ten proces i pomożemy uzyskać wzrost sprzedaży.

Opinie naszych wieloletnich Klientów

Kacper Januszewski

Kacper Januszewski

hanamisushi.pl

“Z systemu do zamówień on-line Foodeliver, korzystamy ponad rok. Jest to nasz pierwszy system do zamówień on-line. Zdecydowaliśmy się na jego wdrożenie, ze względu na jasne warunki współpracy. Co ważne nie ma tu żadnej prowizji % od zamówień.”

Paweł Misiewicz

Paweł Misiewicz

zamowienia.kulajihulaj.pl

“Podczas pandemii COVID musieliśmy się dostosować do obecnej sytuacji. Zacząłem więc rozważać wdrożenie systemu zamówień online dla gastronomii. Zastanawiałem się nad ofertami znanych platform, ale kilkunastoprocentowe prowizje skutecznie mnie zniechęciły. Zdecydowałem się na wdrożenie systemu Foodeliver, ze względu na jasne warunki współpracy – stała roczna opłata bez żadnych prowizji % od mojego przychodu. Dodatkowo strona www restauracji jest ładna, nowoczesna i przejrzysta. Odpowiadały mi funkcjonalności systemu oraz prostota i intuicyjność w jego obsłudze.”

Wybierz Plan subskrypcji dostosowany do Twoich potrzeb

Uruchom własną stronę www restauracji z systemem zamówień online w 3 dni! Wybierz plan subskrypcji jakiego potrzebujesz!

Podstawowy

Warunki umowy

Funkcjonalności

Zarządzanie

Marketing gastronomiczny

Wersje językowe

Dodatkowe moduły

Premium

Warunki umowy

Funkcjonalności

Zarządzanie

Marketing gastronomiczny

Wersje językowe

Dodatkowe moduły

Nie wiesz jak zacząć cyfryzację Twojej restauracji?

Nie posiadasz jeszcze ze strony www restauracji? Zamówienia odbierasz przez telefon? Nie martw się! Pomożemy Ci przenieść Twoją restaurację do XXI wieku!

Pytania i odpowiedzi

Ile płacę za zamówienia pozyskane przez moją stronę www?

Nic. Twoja prowizja wynosi okrągłe 0. Zamówienia to Twoja praca, nie pobieramy od niej prowizji. Zapewniamy Ci za to narzędzie, dzięki któremu pozyskasz nowe zlecenia. Za stały abonament miesięczny lub roczny – wedle Twojego wyboru.

Gdzie przechowywane są dane moich zamówień?

System administrowany jest na naszym serwerze. Zgodnie z umową subskrypcji strony www i systemu zamówień online.

Nie posiadam adresu www dla swojej restauracji

To nie problem. Kupimy dla Ciebie domenę i zainstalujemy na niej Twój własny system zamówień online i stronę restauracji.

Chciałbym zmodyfikować system dla swoich potrzeb. Czy to możliwe?

Jeżeli chcesz rozbudować system, możesz nam zlecić dodatkowe prace. Wycenimy nowe funkcje i wykonamy je dla Ciebie w najbliższym wolnym terminie. Możesz też poczekać na bezpłatne aktualizacje.

Czy Foodeliver jest rozwijany?

Tak, stale rozwijamy nasz system i stronę zamówień dla Twoich klientów. Dodajemy nowe funkcje, które otrzymują wszyscy nasi abonamentowi klienci. Zostań z nami jak. najdłużej a zobaczysz jak bardzo się zmieniamy!