BlogMarketingCzy strona www firmy jest potrzebna?

Czy strona www firmy jest potrzebna?

O tym, że Internet na stałe stał się elementem naszego życia, nie trzeba nikogo przekonywać. Sam sektor zakupów internetowych w II kwartale 2022 roku był warty 92 miliardy złotych, co pokazuje, jak wiele transakcji odbywa się w cyberprzestrzeni. Aby nie przegapić tego segmentu, a jednocześnie zaistnieć w sieci, konieczne jest posiadanie własnej strony www. Dla wielu osób jest to podstawowe narzędzie we współczesnym przedsiębiorstwie.

Dlaczego strona www firmy jest tak ważna?

Jeszcze kilkanaście lat temu korzystanie z Internetu nie było tak popularne, jak obecnie. Sektor e-commerce dopiero powstawał, a reklama w mediach czy nawet w formie ulotek dominowała nad marketingiem internetowym. Teraz jednak trudno wyobrazić sobie życie bez Internetu – szacuje się, że aż 84% Polaków regularnie korzysta z sieci. Ktoś mógłby powiedzieć, że są takie biznesy, które nie mają strony www i jakoś sobie radzą. Problem w tym, że klienci funkcjonujący w przestrzeni e-commerce nie trafią na nich, co automatycznie sprawia, że to konkurencja zyska przewagę transakcyjności w Internecie. Sprzedawcy na giełdzie i rolnicy na targu to niewielka sfera przedsiębiorców, która jest w stanie funkcjonować bez strony www. Wiele innych biznesów – od stolarza przez zakład fryzjerski aż po kancelarię prawną czy warsztat samochodowy – może wiele zyskać dzięki profesjonalnej stronie www.

Rozmaite możliwości przy Tworzeniu strony www

Wyszukaj kilka losowych stron internetowych związanych z handlem i usługami – mogą to być sklepy odzieżowe, restauracje, agencje nieruchomości czy portale z ogłoszeniami sprzedażowymi. Zobaczysz, jak mocno się od siebie różnią nie tylko swoją kompozycją wizualną, ale też mechaniką działania. Ta różnorodność jest czymś, co pozwala w pełni dopasować stronę www do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Najlepsze jest to, że wszystko możesz mieć w pełni zindywidualizowane – od grafiki przez tekst aż po układ strony czy poszczególne funkcjonalności. Możesz też postawić na darmowe rozwiązania, np. gotowe szablony stron czy bezpłatne narzędzia pokroju WordPress czy Joomla. Wystarczy, że masz wizję, nieco czasu do dyspozycji i znasz się na kwestiach związanych z IT, a jesteś w stanie przygotować w pełni funkcjonalną stronę www. Jeśli brakuje Ci któregoś z elementów, zawsze możesz liczyć na pomoc 4b Systems – z chęcią wykonamy stronę www dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa!

Strona www – Twój wirtualny pracownik

Jeżeli dalej zastanawiasz się, czy warto stworzyć swoją stronę www, pomyśl o niej jako o Twoim pracowniku. Takim, który pracuje dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, włącznie z niedzielą i świętami. Takim, który nie potrzebuje przerwy na odpoczynek, nie zachoruje ani nie złoży wypowiedzenia z dnia na dzień. Takim, któremu zapłacisz pieniądze tylko na początku, a co miesiąc zamiast pełnego wynagrodzenia będzie pobierać symboliczną opłatę za funkcjonowanie. Takim, który profesjonalnie i z nienagannymi manierami obsłuży klienta, niezależnie od nastroju czy jego nastawienia. Brzmi jak pracownik-ideał, którego żadna fizyczna osoba nie jest w stanie zastąpić. Tak właśnie będzie działać dla Ciebie strona www, która obsłuży cały internetowy ruch w jednym miejscu. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki profesjonalnej stronie internetowej!

4B Systems Software House Śląsk | Gliwice | Katowice | Warszawa. Kodowanie aplikacji webowych i mobilnych na zlecenie.