Framework Vue.js

Charakterystyka Vue.js:

Framework Vue.js

Nie tylko PHP ma swoje frameworki usprawniające prace – również i JavaScript może pochwalić się takimi rozwiązaniami. Jednym z nich jest technologia Vue.js, który pozwala tworzyć aplikacje webowe. Dzięki nim przygotowanie idealnego front-endu jest jeszcze prostsze!

Co to jest Vue.js?

Vue JS to projekt, który początkowo miał się nie udać, miał być zduszony przez znacznie bardziej rozpoznawalnego Angulara JS i Reacta JS. Dlaczego? Ponieważ za rozwojem Reacta i Angulara stoi Facebook i Google – firmy z wielomiliardowymi budżetami. Vue JS z kolei zostało stworzone przez niezależnego programistę byłego pracownika Google – Evana You. Połączył on zalety Reacta, Angulara, dodał kilka swoich pomysłów i w ten oto sposób powstał naprawdę przemyślany, ułatwiający developerom życie framework do budowania dynamicznych interfejsów w modelu MVC. Efekt mówi sam za siebie – ponad 130 tysięcy pięciogwiazdkowych opinii na GitHub wystawionych przez niezależnych programistów i pracowników software house’ów nie jest dziełem przypadku.

Zastosowanie Vue.js

Vue JS jest frameworkiem nieco mniej rozpoznawalnym niż chociażby podobny do niego Angular JS. Część korporacyjnych software house’ów wręcz świadomie pomija tę technologię, czym dodaje sobie niepotrzebnej pracy. Możemy więc mówić o Vue JS jak o nieoszlifowanym diamencie, ponieważ rozwiązanie gwarantuje znaczne usprawnienia, poprawiając szybkość i wydajność strony. Zamiast ręcznie optymalizować i konfigurować kod, można posłużyć się tą technologią, która opiera się na języku JavaScript, a więc takim, który odpowiada w dużej mierze za płynność interakcji. To także dobry wybór w sytuacji, gdy projekt ma mieć potencjał na rozwój lub dochodzi do budowy etapowej aplikacji. Vue JS jest wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu w dowolnym momencie można powrócić do przedsięwzięcia i rozbudować je o kolejne funkcjonalności.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania w Vue.js?

Rozwiązania oferowane przez Vue JS wybierane są zarówno przez początkujących programistów, jak i tych bardziej doświadczonych. Programiści o krótszym stażu dzięki kodom Vue JS mogą nauczyć się tworzenia aplikacji webowych na zaawansowanym poziomie. Z kolei Ci z dłuższym stażem stosują tę technologię do usprawnienia swojej pracy i minimalizacji błędów spowodowanych rutyną czy naglącymi terminami. Rezultat dla obu tych grup programistów zawsze jest taki sam – szybkie i niemal bezbłędne stworzenie szkieletu, który będzie punktem wyjściowym do dalszych prac. Warto jednak pamiętać, że elastyczność i zakres możliwości Vue JS są na tyle szerokie, że może dojść do nieporozumień między software developerami. Dlatego poza wdrożeniem tego narzędzia należy pamiętać o zgraniu zespołu i przedstawieniu wspólnej, ujednoliconej wizji projektu.

Jakie projekty możesz zrealizować w Vue.js?

Zobacz przykłady zastosowania języka frameworku Vue.js.

Nasze rozwiązania oparte o Vue.js

Vue.js jest podstawą projektów SalesWizard CRM i LegallyCRM.

Panel zarządzania aplikacją mobilną

Aplikacje mobilne dla sprawnego zarządzania wymagają panelu administracyjnego – centrum dowodzenia aplikacją. Front-end systemu wykonamy w Vue.js.

Aplikacja webowa

Intranet, systemy B2B, B2C, panele firmowe, serwisy rekrutacyjne, szereg innych rozwiązań możesz oprzeć o front-end we frameworku Vue.js.

Sklep online

Budując swój sklep internetowy możesz wykorzystać dowolny back-end (w CodeIgniter, Laravel czy Symfony) a front-end oprzeć o Vue.js.

Rozpocznij swój projekt w technologii Vue.js już teraz.

Jesteś gotowy powiedzieć nam więcej o Twoim projekcie w Vue.js? Skontaktuj się i umów na niezobowiązującą konsultację.