Rozwój autorskiego systemu rezerwacyjnego w Infoski.pl

Przeczytaj jak pomogliśmy Infoski.pl w rozwoju systemu rezerwacyjnego do obsługi zapytań i rezerwacji wyjazdów narciarskich

Zrealizowane cele projektu:

Krzysztof Janas

Krzysztof Janas

CEO w Infoski.pl

“Rozwój naszej organizacji wymaga digitalizacji wielu procesów firmowych, począwszy od marketingu, poprzez obsługę zapytań rezerwacyjnych, skończywszy na rozliczeniach klienckich. Współpraca z 4B Systems sp. z o.o. we wdrożeniu systemu SalesWizard pokazała nam, że jest to solidny partner dla wsparcia rozwoju naszego autorskiego oprogramowania obsługi rezerwacji. Naszą współprace rozpoczęliśmy od modułu płatności. Jesteśmy zadowoleni z postępów prac i planujemy dalsze działania. Polecam!”

Nawiązanie współpracy

Infoski.pl to polski touroperator wyspecjalizowany w organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy i Pireneje. Unikalność oferty Infoski.pl sprawia, że wyloty narciarskie cieszą się dużą popularnością. Usługa Infoski.pl obejmuje przelot, transfer, zakup skipasu, nocleg i wyżywienie.

Infoski.pl zgłosił się do nas z potrzebą wzmocnienia własnego zespołu developerów aby przyspieszyć prace nad rozwojem własnego oprogramowania do obsługi i zarządzania rezerwacjami wyjazdów narciarskich. Analiza projektu wykazała, iż w oprogramowaniu są obszary, w których nasza pomoc będzie korzystna dla Klienta. 

Chcesz omówić swój projekt?

Podsumowanie wykonanych prac dla Infoski.pl

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych jakie wykonaliśmy do tej pory dla Infoski.pl.

Stack technologiczny

Zobacz jakich technologii i rozwiązań używaliśmy w zakresie zadań powierzonych nam przez Infoski.pl. rozwoju oprogramowania obsługi rezerwacji wyjazdów narciarskich.

Laravel

Laravel to jeden z najpopularniejszych frameworków PHP. Zawiera zestaw sprawdzonych bibliotek, które z powodzeniem wdrożyliśmy u Klienta.

Integracje z SMSAPI.pl

Zintegrowaliśmy system rezerwacyjny z SMSAPI zapewniając możliwość komunikacji automatycznej z klientami Infoski.pl w module przypomnień o płatnościach.

Bazy danych MySQL

System rezerwacyjny oparty jest o bazy danych MySQL. Wykonaliśmy prace obejmujące rozwój bazy danych o tabele niezbędne do wdrażanych funkcjonalności.

Skonsultuj swój projekt

Chcesz wzmocnić swój zespół programistów? Planujesz uruchomienie start-upu? A może chcesz zdigitalizować procesy w Twojej firmie? Umów się na rozmowę.