Rozwój systemu zamówień online etykiet dla Drukarni Flexon

Budowa i rozwój projektu Etykietomat.pl dla zamówień samoprzylepnych etykiet.

Zrealizowane cele projektu:

Michał Pabiasz

Michał Pabiasz

CEO Flexon s.c.
Pracę nad systemem etykietomat.pl podjęliśmy w sierpniu 2022 roku. Firmę 4B Systems polecił mi znajomy. W etykietomacie zależało nam przede wszystkim na dedykowanym szablonie graficznym w celu budowania ogólnokrajowego wizerunku marki oraz stworzeniu dla nas dedykowanego konfiguratora, mającego obliczać ceny etykiet. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Na każdym etapie byliśmy kompleksowo obsłużeni. Prace były oddawane etapami, na które wcześniej umówiliśmy się z 4B Systems. Podczas wdrażania projektu, mogliśmy na bieżąco wymieniać poglądy i wdrażać poprawki. Serdecznie polecam firmę 4B Systems. Po tym projekcie zyskali moje pełne zaufanie i z przyjemnością skorzystam jeszcze z ich usług.

Nawiązanie współpracy z Drukarnią Flexon

Flexon s.c. to firma z branży poligratycznej, zajmująca się profesjonalnym wydrukiem etykiet. Oferuje szeroką gamę etykiet, w tym z nadrukiem, ozdobne, cyfrowe, specjalistyczne, do drukarek oraz bilety i zawieszki. Posiada także ekologiczne rozwiązania, takie jak etykiety less waste, biobased, z recyklingu oraz biodegradowalne. Dodatkowo oferuje narzędzia do etykietowania i usługi projektowania etykiet zgodnie z zasadami ekoprojektowania.

Klient zwrócił się do 4B Systems z potrzebą wdrożenia systemu samodzielnego zamawiania etykiet przez klientów.

Chcesz omówić swój projekt?

Wdrożenie portalu zamówień dla poligrafii Etykietomat.pl

Prace rozpoczęliśmy od wdrożenia podstawowej wersji oprogramowania. Uruchomiliśmy moduł zamówień, umożliwiający wprowadzanie sprzedanych produktów do systemu CRM, przypisywanie ich handlowcom w terenie celem późniejszego naliczenia prowizji.

Ciekawe funkcjonalności systemu Etykietomat.pl

Przeczytaj więcej o ciekawych rozwiązaniach, które zastosowaliśmy w projekcie Drukarni Flexon.

Plan marketingowy

Unikalny Plan marketingowy pozwalający na naliczenie i kwalifikację prowizji dla sieci sprzedaży terenowej.

Plan lojalnościowy

Moduł umożliwiający naliczanie punktów lojalnościowych za sprzedaż produktów Klienta. Za punkty użytkownik systemu może nabyć inny produkt.

Ranking sprzedawców

Ranking najlepszych sprzedawców bazujący na ilości sprzedanych w danym miesiącu produktów Klienta.

Podsumowanie prac w projekcie Etykietomat.pl

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Flexon s.c.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej firmy jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej firmy. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej organizacji, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, aplikacjo mobilnej, sklepu internetowego czy systemu B2B pomoże rozwinąć Twoją firmę.