Wzmocnienie zespołu programistów Python Bankilo

Przeczytaj jak pomogliśmy Bankilo.pl w rozwoju projektu dzięki dołączeniu programistów Python do zespołu developerskiego.

Zrealizowane cele projektu:

Mateusz Kozak

Mateusz Kozak

CTO w Bankilo.pl

“Realizujemy projekt start-upu, w którym zaproponujemy naszym Klientom znaczne obniżenie kosztów zakupu prądu. Skorzystaliśmy z usługi outsourcingu pracownika 4B Systems sp. z o.o. do wykonywania odpowiedzialnych zadań w projekcie opartym o Python. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i postępu realizowanych zadań.”

Nawiązanie współpracy

Bankilo PSA to start-up działający w branży energetycznej, oferujący rozwiązanie, które pozwala na dokładny pomiar zużycia prądu oraz podgląd zużycia w czasie rzeczywistym w aplikacji mobilnej i na desktopie.

Projekt Bankilo wymaga zaangażowania doświadczonych programistów Python. Skontaktowaliśmy się z Bankilo i zaproponowaliśmy wzmocnienie zespołu programistów Python poprzez outsourcing IT.

Chcesz omówić swój projekt?

Podsumowanie prac w projekcie Bankilo PSA

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Bankilo PSA

Stack technologiczny

Zobacz jakich technologii używaliśmy w zakresie zadań powierzonych nam przez Bankilo PSA.

Django Rest Framework

Framework do tworzenia API w języku Python, oparty na frameworku Django. Ułatwia budowanie RESTful API dzięki wbudowanym funkcjom takim jak autoryzacja, uwierzytelnianie, i serializacja danych.

MQTT (Message Queuing Telemetry Transport)

Lekki protokół komunikacyjny, idealny do transmisji danych w środowiskach o ograniczonej przepustowości, często używany w aplikacjach IoT (Internet of Things) do wymiany wiadomości między urządzeniami.

Redis

Baza danych typu klucz-wartość, używana głównie jako pamięć podręczna, system kolejkowania wiadomości, lub szybki magazyn danych dla aplikacji wymagających szybkiego dostępu do danych.

Wzmocnij z nami swój zespół programistów Python!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w swoim projekcie/start-upie, skontaktuj się z nami. Posiadamy zespół wyspecjalizowanych programistów, m.in. Python, JAVA, PHP. Polecimy Ci programistę z odpowiednimi kwalifikacjami w elastycznym rozliczeniu.