Wdrożenie oprogramowania CRM w Kancelarii Frejowski CHF z użyciem technologii CodeIgniter

Projekt obejmował wybór i wdrożenie oprogramowania CRM - LegallyCRM w Kancelarii Frejowski CHF oraz dalsze utrzymanie i rozwój oprogramowania.

Zrealizowane cele projektu:

Mateusz Powałka

Mateusz Powałka

Prezes Zarządu Kancelaria Frejowski CHF

“Prowadzimy sprawy dotyczące roszczeń bankowych. m.in. z tytułu kredytów frankowych. Poszukiwaliśmy systemu CRM do zarządzania procesem obsługi Klientów, sprawami i dokumentacją. Zdecydowaliśmy się na współpracę z 4B Systems i jesteśmy zadowoleni. Stale pracujemy nad rozwojem naszego oprogramowania CRM we współpracy z 4B Systems.”

Nawiązanie współpracy z Kancelarią Frejowski CHF

Kancelaria Frejowski CHF zajmuje się reprezentacją kredytobiorców poszkodowanych na skutek zawarcia wadliwych umów prawnie umów kredytów hipotecznych we franku szwajcarskim.

Kancelaria zgłosiła się do nas z zapytaniem o wdrożenie oprogramowania webowego dla kancelarii – LegallyCRM.pl. Analiza potrzeb Kancelarii wykazała, iż nasze rozwiązanie realizuje większość potrzeb. Klient podjął decyzję, iż system CRM powinien zostać zainstalowany na serwerze Kancelarii. W krótkim czasie podjęliśmy decyzję o współpracy i wdrożeniu oprogramowania.

Chcesz omówić swój projekt?

Rozwój unikalnych funkcjonalności systemu CRM

Klient zdecydował się na wdrożenie najszerszej wersji oprogramowania LegallyCRM. Wraz z rozpoczęciem pracy w systemie przez zespół Kancelarii, pojawiły się nowe oczekiwania i potrzeba nowych funkcjonalności. Zapewniliśmy Klientowi dalszy development aplikacji CRM.

Programowanie nowych funkcjonalności w systemie CRM dla Kancelarii Frejowski CHF

Poniżej kilka istotnych funkcjonalności, które wdrożyliśmy w Kancelarii Frejowski CHF.

Konta klienckie w CRM

Moduł pozwalający na logowanie klientów Kancelarii w CRM w celu komunikacji z Kancelarią i weryfikacji statusu prowadzonej sprawy prawnej.

Komunikacja SMS i e-mail

Zautomatyzowana komunikacja SMS i e-mail pomiędzy użytkownikami systemu CRM a klientami Kancelarii.

System alertów ze spraw

System przypomnień dla prawników prowadzących sprawę o niezbędnych do wykonania czynnościach wraz z terminem ich realizacji.

Podsumowanie prac w projekcie Kancelarii Frejowski CHF

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Kancelarii Frejowski CHF.

W tym projekcie wykorzystaliśmy

LegallyCRM to system CRM przygotowany z myślą o kancelariach prawnych – windykacyjnych, odszkodowawczych, adwokackich i radcowskich.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej kancelarii jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej kancelarii prawnej. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, mierzenie czasu pracy i wiele innych funkcjonalności pomoże rozwijać Twoją kancelarię.