Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM w Kancelarii Prawnej Fenix

Projekt obejmował wdrożenie i dedykowane modyfikacje oprogramowania CRM - LegallyCRM w Kancelarii Prawnej Fenix.

Zrealizowane cele projektu:

Mateusz Szałański

Mateusz Szałański

Prezes Zarządu Kancelaria Prawna Fenix sp. z o.o.

“Współpraca z 4B Systems przy wdrożeniu systemu CRM w branży odszkodowań stała się wzorem efektywnego połączenia fachowej wiedzy branżowej z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Od samego początku 4B Systems wykazało się nie tylko głębokim zrozumieniem naszych potrzeb, ale również elastycznością i otwartością na indywidualne rozwiązania. Dzięki ich zaangażowaniu, system CRM został dostosowany do specyfiki działalności kancelarii, co znacząco usprawniło zarządzanie relacjami z klientami oraz przepływ informacji wewnątrz organizacji.

Efektywność wdrożonego systemu CRM widoczna jest na wielu płaszczyznach, od lepszej organizacji pracy, poprzez zwiększenie satysfakcji Klientów, aż po wzrost efektywności operacyjnej kancelarii. Partnerstwo z 4B Systems to przykład, jak odpowiednie narzędzia i kompetencje mogą przyczynić się do rozwoju biznesu w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.
 
Z pełnym przekonaniem mogę polecić 4B Systems jako zaufanego partnera w zakresie wdrażania systemów CRM. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i gotowość do dostosowania się do specyficznych potrzeb klienta stanowią gwarancję sukcesu każdego projektu.”

Nawiązanie współpracy z Kancelarią Prawną Fenix sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Fenix sp. z o.o. zajmuje się szerokim spektrum usług prawnych – upadłością konsumencką, sporami bankowymi w zakresie roszczeń z umów frankowych, restrukturyzacją zadłużenia, odszkodowaniami.

W związku z rozwojem usług i liczby prowadzonych spraw Kancelaria Prawna Fenix poszukiwała stabilnego i bezpiecznego rozwiązania CRM. W 2019 r. Kancelaria zwróciła się do nas z zapytaniem o wdrożenie oprogramowania LegallyCRM, które kierujemy do podmiotów oferujących usługi prawne. Analiza potrzeb i prowadzonych procesów w Kancelarii wykazała, iż oprogramowanie LegallyCRM musi zostać dodatkowo dostosowane.

Chcesz omówić swój projekt?

Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM i modyfikacje

Ze względu na zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa Kancelaria zdecydowała się na instalację oprogramowania na własnych serwerach. Specjalizacja Kancelarii w sprawach windykacyjnych oznaczała również konieczność przeprowadzenia niezbędnych modyfikacji w systemie, które zostały wdrożone tylko w systemie Klienta.

Programowanie funkcjonalności z zakresu windykacji

Kancelaria Prawna Fenix specjalizująca się w obsłudze spraw windykacyjnych zleciła m.in. poniższe modyfikacje systemu LegallyCRM.

Harmonogram płatności

Moduł porządkujący płatności klienckie z tytułu zawartych umów. Data płatności, termin, kwota, status płatności. Umożliwia kontrolę należności wymagalnych.

Upadłość konsumencka

Możliwość rejestracji nowego typu sprawy – upadłości konsumenckiej. Utworzenie spersonalizowanego formularza dodania sprawy, który obejmuje wszystkie istotne informacje dot. tego typu usługi.

Modyfikacje istniejących modułów

Pomniejsze modyfikacje modułów związanych z raportowaniem płatności, filtracją spraw.

Podsumowanie wdrożenia CRM w Kancelarii Prawnej Fenix sp. z o.o.

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Kancelarii Prawnej Fenix sp. z o.o.

W tym projekcie wykorzystaliśmy

LegallyCRM to system CRM przygotowany z myślą o kancelariach prawnych – windykacyjnych, odszkodowawczych, adwokackich i radcowskich.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej kancelarii jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej kancelarii prawnej. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, mierzenie czasu pracy i wiele innych funkcjonalności pomoże rozwijać Twoją kancelarię.