Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM w DM LEX Sp. z o.o.

Projekt obejmował wdrożenie i dedykowane modyfikacje oprogramowania CRM - LegallyCRM w DM LEX Sp. z o.o.

Zrealizowane cele projektu:

Dawid Antkowiak

Dawid Antkowiak

Prezes Zarządu DM LEX Sp. z o.o.

“Wybrałem 4B Systems jako dostawcę oprogramowania CRM dla mojej kancelarii. Poszukiwaliśmy systemu CRM, w którym moglibyśmy nie tylko prowadzić sprawy odszkodowawcze polecone nam przez Klientów, ale także prowadzić rozliczenia sieci sprzedaży. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie LegallyCRM. Pracujemy razem od 2021 r. Polecam! 4B Systems i LegallyCRM.”

Nawiązanie współpracy z Kancelarią DM LEX Sp. z o.o.

DM LEX sp. z o.o. zajmuje się reprezentacją osób poszkodowanych w wypadkach drogowych, przy pracy, rolniczych, potknięciach i poślizgnięciach. Jako jedna z nielicznych kancelarii prowadzi sprawy dotyczące represjonowania osób w czasach PRL. Dochodzi również praw osób poszkodowanych w sporach bankowych, szczególnie w kwestii wadliwych umów kredytów we frankach.

DM LEX sp. z o.o. zwrócił się do nas o wybór i wdrożenie systemu CRM, który realizowałby cele nie tylko z zakresu prowadzenia i obsługi spraw ale także rozliczenia prowizji sieci sprzedaży. Rozwój sieci przedstawicieli firmy wymagał od Klienta wprowadzenia narzędzi usprawniających rozliczenia agencyjne. Rekomendowaliśmy wdrożenie LegallyCRM.

Chcesz omówić swój projekt?

Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM i modyfikacje

Oprogramowanie CRM zostało zainstalowane na serwerze wskazanym przez Klienta. Analiza potrzeb wykazała, iż będą niezbędne drobne modyfikacje funkcjonalności CRM z zachowaniem bazowej architektury systemu.

Modyfikacje CRM dla DM LEX sp. z o.o.

Zrealizowaliśmy dla DM LEX sp. z o.o. kilka pomniejszych modyfikacji, usprawniających codzienną pracę w CRM.

Wysyłka SMS z systemu CRM

Umożliwienie wysyłki SMS z szablonów szerszej grupie użytkowników niż domyślnie.

Rozliczenia płatności

Dostosowanie algorytmu rozliczeń prowizji ze sprawy.

Automatyzacja awansów

Wprowadzenie automatyzacji w zakresie awansów przedstawicieli handlowych za uzyskane wyniki w oparciu o zaprojektowany przez Klienta algorytm.

Podsumowanie wdrożenia CRM w DM LEX sp. z o.o.

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla DM LEX sp. z o.o.

W tym projekcie wykorzystaliśmy

LegallyCRM to system CRM przygotowany z myślą o kancelariach prawnych – windykacyjnych, odszkodowawczych, adwokackich i radcowskich.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej kancelarii jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej kancelarii prawnej. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, mierzenie czasu pracy i wiele innych funkcjonalności pomoże rozwijać Twoją kancelarię.