Rozwój oprogramowania CRM dla kancelarii LexVin z użyciem technologii Vue.js

Przejęcie developmentu aplikacji webowej CRM opartej o technologię Laravel, PHP, MySQL i Vue.js, umożliwiająca zarządzanie sprawami, dokumentami i kontaktami kancelarii.

Zrealizowane cele projektu:

Dariusz Kostyra

Dariusz Kostyra

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kostyra, właściciel marki LexVin

“4B Systems rozwija oprogramowanie CRM wdrożone wcześniej w mojej Kancelarii. Przez kilka miesięcy pracy zmodernizował system, wdrażając wiele funkcjonalności niezbędnych w pracy kancelarii. Wciąż pracujemy nad rozwojem oprogramowania aby szybciej i wydajniej pracować nad sprawami powierzonymi nam przez naszych Klientów. Polecam!”

Nawiązanie współpracy

Klient zgłosił się do nas z zapytaniem o możliwość rozwoju oprogramowania webowego CRM, które wcześniej zaprojektował i zaprogramował inny zespół programistów. Projekt CRM oparty był o Laravel, Vue.js i bazy danych MySQL. Analiza kodu przez nasz zespół wykazała, iż oprogramowanie można stabilnie rozwijać dalej. Jednocześnie staraliśmy się zapewnić Klientowi doradztwo w wyborze drogi rozwoju oprogramowania, czego zabrało we współpracy z poprzednim software housem.

Chcesz omówić swój projekt?

Rozwój back-endu systemu CRM w oparciu o Laravel

Prace rozpoczęliśmy od wyeliminowania podstawowych błędów związanych z funkcjonowaniem systemu, które utrudniały pracę zespołowi Kancelarii. Nie były to błędy krytyczne, jednak uporządkowanie kodu i zaznajomienie się ze strukturą i dokumentacją systemu CRM zajęło kilkadziesiąt godzin pracy. Po wyeliminowaniu błędów rozpoczęliśmy development nowych funkcjonalności oczekiwanych przez Kancelarię.

Kodowanie front-endu w oparciu o Vue.js

Front-end systemu nie był atrakcyjny dla Klienta i pracowników Kancelarii. Kancelaria LexVin zdecydowała się również na zlecenie nam prac związanych z ponownym przepisaniem front-endu w oparciu o Vue.js. Prace trwały przeszło 3 miesiące, a ich celem było uporządkowanie kodu front-endu i stworzenie przyjaznego interfejsu dla użytkowników systemu CRM. Jednocześnie wykonując development front-endu, wyeliminowaliśmy błędy, które utrudniały pracę w systemie.

Programowanie nowych funkcjonalności w systemie CRM dla kancelarii LexVin

Poniżej kilka istotnych funkcjonalności, które wdrożyliśmy w kancelarii LexVin.

Moduł rozliczeń

Moduł pozwalający na rozliczanie prowadzonych przez Kancelarię spraw.

Automatyczna zmiana statusów spraw

Automatyczna zmiana statusów prowadzonych spraw w oparciu o algorytm wypracowany przez Kancelarię.

System przypomnień i powiadomień o opóźnieniach

System powiadomień dla pracowników kancelarii w oparciu o status prowadzonej sprawy, tryb prowadzenia, czas rozpatrywania wniosku i wiele innych czynników.

Podsumowanie prac w projekcie LexVin

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Kancelarii LexVin.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej kancelarii jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej kancelarii prawnej. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, mierzenie czasu pracy i wiele innych funkcjonalności pomoże rozwijać Twoją kancelarię.