Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM w JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

Projekt obejmował wdrożenie i dedykowane modyfikacje oprogramowania CRM - LegallyCRM w JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

Zrealizowane cele projektu:

Milena Majewska

Milena Majewska

Prezes Zarządu JM Kancelaria Prawna Sp. z o.o.

“Poszukiwaliśmy systemu CRM dla naszej Kancelarii, który realizowałby cele związane z obsługą spraw prawnych powierzonych nam przez Klientów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z 4B Systems sp. z o.o. i wdrożenie LegallyCRM wraz z pakietem dedykowanych modyfikacji aby dostosować system do naszych procesów. Pracujemy z 4B Systems od 2020 r do chwili obecnej. Polecamy!”

Nawiązanie współpracy z Kancelarią JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

JM Kancelaria Prawna sp. z o.o. zajmuje się reprezentacją osób poszkodowanych w wypadkach, świadczeniami rehabilitacyjnymi i zasiłkami opiekuńczymi oraz szerokim spectrum usług prawnych dla osób fizycznych. Kancelaria poszukiwała na rynku systemu CRM, w którym mogłaby scentralizować bazę własnych klientów oraz usystematyzować prowadzone czynności, zadania i dokumenty. Istotnym elementem wdrożenia systemu było zapewnienie bezpieczeństwa. Analiza potrzeb Kancelarii wykazała, iż najlepszym rozwiązaniem będzie wdrożenie LegallyCRM wraz z pakietem modyfikacji.

Chcesz omówić swój projekt?

Wdrożenie oprogramowania LegallyCRM i modyfikacje

Oprogramowanie CRM zostało zainstalowane na serwerze wskazanym przez Klienta. Analiza potrzeb wykazała, iż będą niezbędne drobne modyfikacje funkcjonalności CRM z zachowaniem bazowej architektury systemu.

Modyfikacje CRM dla JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

Klient zdecydował się na wdrożenie większych modyfikacji, które odpowiadały potrzebom Kancelarii.

Usługa zasiłki pielęgnacyjne

Wdrożono nowy formularz rejestracji sprawy – zasiłek pielęgnacyjny. Definicja dodatkowych pól, select list, które definiują nowy typ usługi i umożliwiają zebranie niezbędnych informacji.

Rozliczenia płatności

Dostosowanie algorytmu rozliczeń prowizji ze polecone sprawy do zasad działania Kancelarii.

Modyfikacja uprawnień użytkowników

Zmiana standardowych zestawów uprawnień dla użytkowników systemu CRM w taki sposób aby odpowiadały potrzebom Kancelarii.

Podsumowanie wdrożenia CRM w JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla JM Kancelaria Prawna sp. z o.o.

W tym projekcie wykorzystaliśmy

LegallyCRM to system CRM przygotowany z myślą o kancelariach prawnych – windykacyjnych, odszkodowawczych, adwokackich i radcowskich.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej kancelarii jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej kancelarii prawnej. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej kancelarii, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, mierzenie czasu pracy i wiele innych funkcjonalności pomoże rozwijać Twoją kancelarię.