Wdrożenie SalesWizard CRM w Hydropure Polska sp. z o.o. - Symfony i Vue.js

Wdrożenie, modyfikacja i utrzymanie systemu SalesWizard CRM w oparciu o Symfony, PHP i Vue.js

Zrealizowane cele projektu:

Bogdan Montana

Bogdan Montana

Prezes zarządu Hydropure Polska sp. z o.o.

“Nasz wcześniejszy system rozliczeń prowizji był przestarzały i niemożliwy do dalszego rozwoju. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SalesWizard CRM z dedykowaną modyfikacją, która zapewniła nam nowy algorytm przeliczeń i redystrybucji prowizji dla sieci sprzedaży. 4B Systems wdrożył system w naszej firmie, przeprowadził szkolenie zespołu i prowadzi bardzo aktywny helpdesk w zakresie wdrożenia pracowników w bieżące procesy realizowane w oprogramowaniu. Polecam!”

Nawiązanie współpracy

Hydropure Polska sp. z o.o. to firma z Wrocławia, sprzedająca filtry osmotyczne do wody dla odbiorców indywidualnych i firmowych. Posiada w swojej ofercie 12 urządzeń filtrujących. Sprzedaż odbywa się przede wszystkim poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży w terenie. Klient zgłosił się do nas z potrzebą budowy nowego oprogramowania służącego do naliczania prowizji dla sieci sprzedaży. Dotychczasowe rozwiązanie Klienta było przestarzałe i nie nadawało się do dalszego rozwoju. Po konsultacji wszystkich procesów, które miałyby się odbywać w systemie zaproponowaliśmy wdrożenie SalesWizard CRM wraz z pakietem modyfikacji, które miały rozwiązywać problemy Klienta i dawać możliwość dalszego rozwoju w przyszłości, jednocześnie zachowując niskie koszty utrzymania systemu i infrastruktury. Rozwiązanie SaaS spełniało w tym przypadku wszystkie wymagania.

Chcesz omówić swój projekt?

Wdrożenie wersji podstawowej SalesWizard CRM i dalszy development

Prace rozpoczęliśmy od wdrożenia podstawowej wersji oprogramowania. Uruchomiliśmy moduł zamówień, umożliwiający wprowadzanie sprzedanych produktów do systemu CRM, przypisywanie ich handlowcom w terenie celem późniejszego naliczenia prowizji.

Kodowanie Planów marketingowych i Planów lojalnościowych

System SalesWizard CRM nie posiadał wcześniej funkcjonalności Planów marketingowych i Planów lojalnościowych. Klient zdecydował się na zlecenie modyfikacji tych prac. Plan marketingowy to moduł pozwalający na określenie warunków przyznania prowizji użytkownikom systemu CRM oraz określający sposób naliczenia prowizji (wysokość) oraz czas kwalifikacji. Prowizja przyznawana miała być na podstawie zrealizowanych zamówień, złożonych przez użytkowników-sprzedawców. Plan lojalnościowy to podobny moduł, operujący jednak na punktach, nie na walucie. Za sprzedaż produktu sprzedawca otrzymuje punkty lojalnościowe, za które później może kupić produkt. Nasz zespół programistów zaprogramował oba moduły.

Programowanie nowych funkcjonalności w systemie SalesWizard CRM dla Hydropure Polska sp. z o.o.

Poniżej kilka istotnych funkcjonalności, które wdrożyliśmy w Hydropure Polska sp. z o.o.

Plan marketingowy

Unikalny Plan marketingowy pozwalający na naliczenie i kwalifikację prowizji dla sieci sprzedaży terenowej.

Plan lojalnościowy

Moduł umożliwiający naliczanie punktów lojalnościowych za sprzedaż produktów Klienta. Za punkty użytkownik systemu może nabyć inny produkt.

Ranking sprzedawców

Ranking najlepszych sprzedawców bazujący na ilości sprzedanych w danym miesiącu produktów Klienta.

Podsumowanie prac w projekcie Hydropure Polska sp. z o.o.

Poniżej krótkie podsumowanie prac programistycznych wykonanych dla Hydropure Polska sp. z o.o.

W tym projekcie wykorzystaliśmy

SalesWizard CRM to SaaS, gotowe oprogramowanie CRM dostępne z przeglądarki, oferowane w abonamencie.

Stack technologiczny

Dowiedz się więcej o technologiach użytych w tym projekcie i zobacz jak wykorzystasz je u siebie!

Zacznij digitalizację swojej firmy jeszcze dzisiaj!

Nie czekaj z rozpoczęciem procesu transformacji cyfrowej swojej firmy. Bez digitalizacji dalszy rozwój może nie być możliwy. Jeżeli poszukujesz wsparcia informatycznego i wdrożenia nowoczesnych narzędzi w Twojej organizacji, skontaktuj się z nami. Wdrożenie CRM, chatbotów AI, OCR dokumentacji, aplikacjo mobilnej, sklepu internetowego czy systemu B2B pomoże rozwinąć Twoją firmę.